نایب رئیس شورای اسلامی شهر رودهن:

اختصاص 2500 مترمربع زمین جهت ساخت پلی کلینیک تأمین اجتماعی در رودهن/ لزوم تامین 20 هکتار زمین جهت راه‌اندازی پارکینگ تعاونی حمل و نقل کامیون‌داران رودهن

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رودهن با اشاره به اختصاص 2500 مترمربع زمین جهت ساخت پلی کلینیک تأمین اجتماعی، گفت: 20 هکتار زمین جهت راه‌اندازی پارکینگ برای تعاونی حمل و نقل کامیون‌داران رودهن نیاز است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مهرداد حنیفی در نشست علنی شورای اسلامی شهرستان دماوند اظهار داشت: 2500 مترمربع زمین در اختیار اداره کل درمان تأمین اجتماعی قرار داده‌ایم که امید است با توافقات اولیه، رودهن دارای پلی کلینیک تأمین اجتماعی شود.

وی در خصوص علت مشکلات در ایجاد این مرکز درمانی بیان کرد: برای ساخت این پلی کلینیک زمین‌های متفاوتی نشان داده شده که برخی مورد قبول تأمین اجتماعی واقع شد، اما جانمایی‌های درستی نداشتند و کمیسیون‌های مربوطه به سبب کاربری‌هایی که زمین‌ها داشتند اجازه تغییر کاربری ندادند از این‌رو این پروژه به تأخیر افتاد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رودهن افزود: اخیراً جنب پارک پرچم 2500 مترمربع زمین برای این امر مهم اختصاص داده شده است.

حنیفی در خصوص شرکت تعاونی حمل و نقل کامیون‌داران رودهن عنوان کرد: یکی از مشکلات اصلی تعاونی عدم وجود پارکینگ برای کامیون‌ها است که با پارک در داخل شهر موجب ترافیک می‌شوند.

وی ادامه داد: برای رفع مشکل تعاونی‌ها مکاتباتی صورت گرفته تا در گلاهک یا چنار 20 هکتار زمین برای پارکینگ کامیون‌ها اختصاص داده شود، طرح‌های مربوطه ارائه شده و امید است با همکاری مسئولان زمین به کامیون‌داران واگذار شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رودهن در رابطه با حضور افراد ضعیت در هیات مدیره تعاونی‌ها گفت: اکثر تعاونی‌ها در تمام حوزه‌ها راکد و نیم فعال شده‌اند، طبیعتاً ورود نیروهای قوی و فعال می‌تواند خدمات بهتری به مردم ارائه دهد و گاهی دیده شده است که ورود افراد ضعیف در تعاونی‌ها باعث تعطیلی یا رکود تعاونی‌ها شده است.

حنیفی تصریح کرد: جهت ایجاد مرکز فنی و حرفه‌ای در رودهن، شهرداری و شورا آمادگی همکاری با مرکز فنی و حرفه‌ای در دماوند را دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن