استاندار تهران:

احداث ۳ پایگاه اورژانس در شهرستان دماوند دستور کار است/ ۷ کیلومتر کمربندی جنوبی شهر دماوند با تأمین اعتبار اجرا می‌شود

استاندار تهران از دستور کار قرار گرفتن احداث سه پایگاه اورژانس در شهرستان دماوند خبر داد و گفت: هفت کیلومتر کمربندی جنوبی شهر دماوند با تأمین اعتبار اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی بخش خدمات درمانی شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه اظهار داشت: طی نشستی که با حضور وزیر بهداشت و درمان و مسئولان شهرستان در بیمارستان سوم شعبان دماوند برگزار شد، مقرر شد استانداری و فرمانداری نسبت به تملک زمین برای توسعه این بیمارستان اقدام کند.

وی همچنین در خصوص ایجاد مرکز بهداشت و درمان در شهر آبسرد اشاره کرد و افزود: احداث یک مرکز درمانی در شهر آبسرد با هدف تثبیت شرایط بیمار و در صورت نیاز انتقال آن به بیمارستان سوم شعبان با کمک خیرین و شهرداری و شورای اسلامی در دستور کار قرار دارد.

این مقام مسئول همچنین در خصوص شرایط ترافیکی محور هراز و فیروزکوه در روزهای پایانی هفته به ویژه در فصل تابستان نیز عنوان کرد: مقرر شد به همراه نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، ۷ کیلومتر از ۱۱ کیلومتر کمربندی جنوبی شهر دماوند تأمین اعتبار انجام شود که این مهم پیگیری و جدیت بیشتری را می‌طلبد.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرستان دماوند ۸ پایگاه اورژانس فعال دارد از دستور کار قرار گرفتن ۳ پایگاه اورژانس دیگر خبر داد و گفت: این اورژانس‌ها با هدف تقویت دیگر پایگاه‌های اورژانس به جهت دسترسی بهتر به روستاها احداث خواهد شد.

منبع: ابرنا

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن