فرماندار شهرستان دماوند:

احداث تقاطع غیرهمسطح مهرآباد رودهن و کمربندی جنوبی دماوند از محل جرایم راهنمایی و رانندگی تامین اعتبار می‌شود

فرماندار شهرستان دماوند از تصویب تخصیص اعتبار احداث تقاطع غیرهمسطح مهرآباد رودهن و کمربندی جنوبی دماوند از محل جرایم راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مجید صفری در سومین‌ نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان اظهار داشت: مقرر شده است برای دو طرح مصوب اعتبار ویژه‌ای تخصیص داده شود که یکی از آنها طرح تقاطع غیرهمسطح مهرآباد در رودهن و دیگری طرح کمربند جنوبی شهر دماوند است که اعتبار آنها از محل جرایم خواهد بود.

وی افزود: از محل جرایم راهنمایی رانندگی امسال اعتبار ویژه‌ای برای روستاها در نظر گرفته شده است و پروژه‌های نیمه تمام شهری و روستایی از این طریق تکمیل می‌شوند.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: پروژه‌های شهری و روستایی مخصوصاً در سال جاری تحرک مثبتی را شاهد بوده و در طول تاریخ دماوند بی نظیر بوده است، میزان اعتباری که از ارزش افزوده و دیگر اعتبارات هزینه شده است نشان از اقدامات مثبتی دارد که در زمینه‌های مختلف اجرایی شده است.

صفری ادامه داد: در پایان سال 98 هیچ روستایی فاقد گاز نخواهد بود که اتفاق برگی است، در زمینه مخابرات نیز اقدامات مثبتی انجام شده است، دماوند کار چندین سال را در مدت یک سال و اندی انجام داده است.

وی گفت: مقرر است که شهرستان دماوند نگین گردشگری باشد و امید استان است از این‌رو به دنبال اقدامات بزرگی در این شهرستان هستیم، دولت مصمم است که اتفاقات مثبتی را رقم بزند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح جزو معضلات چندین ساله است که امید است با کمک استان نهایی شود.‌

صفری عنوان کرد: یکی از وظایف مهم دستگاه‌ها فکر و مطالعه بر روی برنامه‌ها است، سند توسعه شاید کامل نباشد اما یک مقدمه و فتح بابی شد تا نشان دهد که بدون برنامه اقدام نکنیم.

وی افزود: آنچه که باید طبق سند توسعه انجام می‌شد و آنچه که توسط دستگاه‌ها انجام شده است اعلام می‌شود، باید طبق برنامه و حساب شده پیش برویم.

این مقام مسئول تصریح کرد: امسال انتخابات را در پیش داریم، این اتفاق نیز برنامه‌ریزی شده است و تمام امورات براساس برنامه و قانون است، همگی باید خود را مصمم برای برگزاری انتخابات آماده کنند.

صفری ادامه داد: هیچ دستگاهی حق ندارد از امکانات دولت و وقت و سیستم اداری برای منافع کسی استفاده کند و باید به شدت از حوزه‌ها محافظت به عمل آید.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: اتفاقاتی که در انتخابات شاهد می‌شویم به سبب عدم نظارت بر زیرمجموعه‌ها و نبود حساسیت‌ها است، در این مسیر وقت نمی‌گذاریم و کنترل نمی‌کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن