معاون فنی و عمرانی شهرداری دماوند:

اجرای پروژه جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت در ضلع شمالی خیابان ولیعصر(عج) گیلاوند

معاون فنی و عمرانی شهرداری دماوند از اجرای پروژه جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت در ضلع شمالی خیابان ولیعصر(عج) منطقه گیلاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، محمود بهرامی در این خصوص اظهار داشت: در راستای اجرای ساماندهی و بهسازی معابر اصلی و فرعی شهر دماوند، اجرای پروژه جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت خیابان انتهای فجرها در ضلع شمالی خیابان ولیعصر(عج) در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حجم زیرسازی و آسفالت این پروژه ۳۱۵۰ مترمربع است، ادامه داد: پروژه جدولگذاری این معابر نیز بطول ۴۰۰ متر نهر، ۴۰۰ متر تک جدول و ۴۰۰ متر جدول باغچه انجام شده است.

بهرامی ادامه داد: همچنین پروژه دیوار حائل بطول ۷۰ متر و ۲.۵ متر ارتفاع نیز از دیگر پروژه های این محور بوده که به اجرا رسید.

معاون فنی و عمرانی شهرداری دماوند با بیان اینکه این پروژه تاکنون یک میلیارد تومان هزینه داشته است، افزود: با توجه به حجم پروژه و ساماندهی بخش دیگری از این محور، این میزان افزایش خواهد یافت.

این مقام مسئول گفت: این پروژه علاوه بر ساماندهی محور و روان سازی تردد برای شهروندان ساکن در این منطقه، راه دسترسی مردم را به مسکن مهر امام رضا(ع) تسهیل می کند.

بهرامی با اشاره به اینکه رضایتمندی شهروندان در راس اقدامات شهرداری دماوند قرار دارد، گفت: این اقدام با هدف زیباسازی شهر و تأمین رفاه و آسایش شهروندان، کاهش کاستی‌ها و نارسایی‌های منطقه صورت پذیرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن