اجرای طرح یک کاسب یک دانش‌آموز در شهرستان دماوند/ ۱۰۰ پک لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند همزمان با بازگشایی مدارس توزیع می‌شود

با اجرای طرح یک کاسب یک دانش‌آموز در شهرستان دماوند ۱۰۰ پک لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند همزمان با بازگشایی مدارس توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، به مناسبت هفته دفاع مقدس و باز گشایی مدارس، طرح یک کاسب یک دانش‌آموز به همت حوزه‌ و پایگاه‌های بسیج اصناف شهرستان دماوند اجرا شد.

طرح یک کاسب یک دانش آموز با حضور طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، سرهنگ نجفی فرمانده سپاه شهرستان، حجت الاسلام اسفندیار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه دماوند، صادقعلی مسئول بسیج اصناف شهرستان، دهقان حسینی رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند، فضلعلی رئیس اداره صمت شهرستان دماوند، سلیمانی مسئول برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان دماوند برگزار گردید.

در این برنامه بیش از ۱۰۰ پک اقلام مورد نیاز دانش‌آموزی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال، شامل کیف مدرسه، دفتر، نوشت افزار، البسه و … تهیه و جهت توزیع مابین دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت به مسئولان بسیج دانش‌آموزی دماوند و رودهن شد.

همچنین مقرر شد که در آستانه بازگشایی مدارس، چندین آرایشگر به‌صورت جهادی و کاملا رایگان به دانش‌آموزان به بی‌بضاعت، خدمات ارائه دهند.

*توزیع ۱۰۰ پک لوازم التحریر به ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون در بین دانش‌آموزان نیازمند به همت بسیج اصناف شهرستان دماوند/ گروه جهادی آرایشگران با حضور مناطق مسکن مهرآباد و گیلاوند رایگان به اصلاح سر دانش‌آموزان نیازمند اقدام می‌کند

میرزا صادقعلی فرمانده بسیج اصناف شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود، ضمن گرامیداشت هفته مقدس که یادآور رشادت‌های شهدا و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی است، اظهار داشت: بسیج اصناف شهرستان دماوند همزمان با فصل بازگشایی مدارس طرح یک کاسب یک دانش‌آموز را اجرا کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اجرای این طرح همزمان با هفته دفاع مقدس مقارن می‌شود که با هماهنگی فرماندهان پایگاه بسیج اصناف و ریاست محترم اتاق اصناف شهرستان دماوند برنامه‌ریزی لازم انجام شده تا قدمی در جهت کمک به دانش‌آموزان نیازمند انجام گیرد.

فرمانده بسیج اصناف شهرستان دماوند تصریح کرد: در این مرحله اجرای این طرح ۱۰۰ پک لوازم‌التحریر به ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون ریال تهیه شده است که با هماهنگی بسیج دانش آموزی در بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

صادقعلی تصریح کرد: همچنین با هماهنگی اتحادیه آرایشگران شهرستان دماوند دو منطقه مدارس مسکن مهر مهرآباد و گیلاوند را به عنوان مناطق محروم با حضور گروه جهادی آرایشگران خیر نسبت به اصلاح رایگان سر دانش آموزان نیازمند اقدام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بسیج اصناف شهرستان دماوند طی برنامه‌ای آیین تجلیل از رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را از کسبه محترم و شریف شهرستان دماوند بوده‌اند، در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا