فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خبر داد؛

اجرای طرح «ناظر» برای برخورد با بدحجابی و کشف حجاب در دماوند

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: بر اساس طرحی با عنوان «ناظر» در بحث عفاف و حجاب، خودروهایی که سرنشینان‌شان کشف حجاب دارند، به پلیس امنیت گزارش داده می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سرهنگ محمد حسین محمدی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند اظهار داشت: در بحث عفاف و حجاب طرحی با عنوان «ناظر» وجود دارد که تمام سرنشینان خودروها کشف حجاب دارند در سامانه‌ای شماره پلاک ثبت و بعد از ساعاتی به مالک خودرو پیامکی ارسال می‌شود.

وی افزود: پیامکی حاوی محتوای اینکه صاحب محترم خودرو شما کشف حجاب کرده‌اید و در این حال وضعیت خودرو مورد نظر ظرف 48 ساعت به پلیس امنیت محل اطلاع داده می‌شود.

محمدی خاطر نشان کرد: طرح «ناظر» در برخورد با بدحجابی و کشف حجاب تاثیرگزار بوده و از ابتدای سال در شهرستان دماوند تقریباً 1500 مورد گزارش داده شده است.

وی ادامه داد: خودرو این افراد در سامانه‌ تعبیه شده و از 1500 مورد 400 دستگاه توقیف گردید و برخی آنها برای شهرهای دیگر هستند که به پلیس امنیت محل خود ارسال شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند تاکید کرد: در خصوص عفاف و حجاب نقش پلیس امنیت پررنگ بوده و اجرای طرح در ایام تعطیلات سال نسبت به ماه قبل اثرگذار بوده و به ندرت موردی دیده شده و به محض اینکه همکاران موردی را ببینند اطلاع می‌دهند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن