اجرای سرود سلام فرمانده در شهرستان دماوند/ عرض ارادتی باشکوه به امام عصر(عج)

همایش سلام فرمانده در شهرستان دماوند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،‍ روز چهارشنبه جلسه هماهنگی برگزاری همایش سلام فرمانده به ریاست رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند و با حضور جمعی از مسئولین در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه که به‌ منظور هماهنگی جهت اجرای برنامه همایش سلام فرمانده برگزار شد، مسائل و الزامات انجام کار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه با اشاره به استقبال گسترده مردم ایران و دنیا از سرود “سلام فرمانده” ، تصریح کرد: این سرود آمیزه‌ای از اخلاص،صفا و بصیرت است و تردیدی نیست که همین موضوع، در وسعت انتشار آن بسیار مؤثر بوده و چه بسا اصلی‌ترین عامل آن باشد

وی از سرود “سلام فرمانده” به عنوان مصداق بارز جهاد تبیین نام برد و افزود: تبیین فقط به گفتن و نوشتن خلاصه نمی‌شود، واقعیت این است که قاب تصویر و فیلم و صدایی که از نماهنگ‌های مختلف در جهان منتشر می‌شود هرکدام یک حرکت تبیینی است و اینجاست که اهمیت کار فرهنگی در تبیین ابعاد معارف اسلامی و انقلابی مشخص می‌شود.

فرماندار شهرستان دماوند در پایان از سرود “سلام فرمانده” به عنوان یک حرکت الهام‌بخش و الگویی نام برد و تصریح کرد: تولید محصولات فرهنگی و آثار هنری در جهاد تبیین باید افزایش پیدا کند، “سلام فرمانده” یک نقطه آغاز است که یک حرکت الهام‌بخش و الگو ساز بوده است.

لازم به ذکر است همایش سلام فرمانده، در روز یکشنبه ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۱، با اجرای حاج ابوذر روحی و با حضور کودکان پیش دبستانی، دانش آموزان و اولیای ایشان در زمین چمن استادیوم تختی شهر دماوند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام‌/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا