فرمانده بسیج اصناف و بازاریان شهرستان دماوند:

اجرای رزمایش «یک کاسب، یک دانش‌آموز» توسط بسیج اصناف دماوند/ ۱۵۰ دانش‌آموز محروم تحت حمایت بازاریان دماوند قرار می‌گیرند/ کمک ۵ میلیون تومانی کسبه دماوند در مرحله اول

فرمانده بسیج اصناف و بازاریان شهرستان دماوند از اجرای رزمایش «یک کاسب، یک دانش‌آموز» توسط بسیج اصناف این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۵۰ دانش‌آموز محروم تحت حمایت بازاریان دماوند قرار می‌گیرند.

میرزا صادقعلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: در راستای ابلاغ و برگزاری رزمایش سراسری محمد رسول الله (ص) اقتدار عاشورایی بسیج در قالب «یک کاسب، یک دانش‌آموز» توسط سازمان بسیج اصناف و بازاریان به صورت همزمان در کشور اجرایی شد.

وی افزود: در مرحله اول این طرح ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در سطح کشور تحت حمایت مستقیم بازاریان قرار می‌گیرند که در همین راستا بسیج اصناف شهرستان دماوند با همکاری اتاق اصناف به صورت فعال در این طرح و رزمایش شرکت کرده است.

*کمک ۵ میلیون تومانی کسبه شهرستان دماوند در مرحله اول

فرمانده بسیج اصناف و بازاریان شهرستان دماوند ادامه داد: همچنین در شهرستان دماوند حدود ۱۵۰ نفر دانش‌آموز تحت حمایت بازاریان این شهرستان دماوند قرار می‌گیرند که در این طرح و رزمایش اقلام مورد نیاز برای ورود به سال تحصیلی جدید شامل کیف، کفش، لباس لوازم تحریر و … توسط کاسبان امین، انقلابی و خوش‌نام شهرستان دماوند تهیه می‌شود.

صادقعلی بیان کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی بازاریان همانند دوران دفاع مقدس که وارد صحنه شدند به یاری و پشتیبانی دانش آموزان کم بضاعت و بی‌بضاعت می‌پردازند که اقلام تهیه شده با همکاری بسیج اصناف و پایگاه‌های بسیج محلات، مساجد و دانش‌آموزی بین دانش آموزان نیازمند و آبرودار توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح تا پایان مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت که در مرحله اول مبلغی بالغ‌بر ۵۰ میلیون ریال از کسبه شهرستان دماوند دریافت گردید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن