دهیار روستای زره‌در دماوند:

اجرای تعریض و بهسازی خیابان ورودی روستای زره‌در دماوند/ پیگیری نصب دکل مخابراتی همراه اول در روستای زره‌در جهت پوشش آنتن‌دهی مناسب

دهیار روستای زره‌در دماوند از اجرای تعریض و بهسازی خیابان ورودی روستای زره‌در خبر داد و گفت: نصب دکل مخابراتی همراه اول در روستای زره‌در جهت پوشش آنتن‌دهی مناسب در دست پیگیری است.

حسین نوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود با اشاره به گزارش عملکرد ۹ ماهه دهیاری روستای زره‌در دهستان تاررود از توابع بخش مرکزی دماوند ضمن تبریک هفته امامت و ولایت و عید غدیر خم اظهار داشت: عملیات اجرایی گازرسانی و شبکه‌گذاری که از حدوداً سه ماه پیش از داخل بافت روستای زره‌در شروع شده بود پایان یافته است.

وی افزود: اجرای ادامه پروژه در مسیر راه اصلی مهرآباد – عباس‌آباد و زره‌در که به طول حدود ۱۵ کیلومتر می‌باشد با اعتباری بالغ‌بر 55 میلیارد ریال با همکاری سایر مسئولین شهرستان و استانی و نماینده مجلس و پیگیری‌های دهیاری و شورای اسلامی این روستا در حال اجرا می‌باشد.

دهیار روستای زره‌در ادامه داد: اجرای تعریض و بهسازی خیابان ورودی روستا با احداث کانال و دیوار ساحلی به طول یک کیلومتر به همراه احداث میدان نیز از هفته دولت گنگ‌زنی و اجرایی می‌گردد.

نوری گفت: همچنین نصب چراغ‌های فاز شب، تزئینی روشنایی معابر و تابلوگذاری معابر روستا نیز در حال اجرا می‌باشد.

وی بیان کرد: پیگیری واگذاری اراضی طرح مرتع‌داری چندمنظوره تلفیقی دامداران روستای زره‌در نیز با همکاری مسئولین شهرستانی و استانی نیز در حال اجراست.

دهیار روستای زره‌در گفت: همچنین پیگیری‌های لام جهت نصب دکل مخابراتی همراه اول نیز جهت پوشش آنتن‌دهی مناسب برای خدمت‌رسانی به اهالی روستا نیز در دست اقدام می‌باشد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن