به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب صورت گرفت؛

برگزاری اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب در دماوند

به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب، اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب در شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، این برنامه با حضور خادمان حرم رضوی و پرچم متبرک به بارگاه امام رضا(ع) و برنامه‌های متنوع فرهنگی در پارک خانواده شهرک فرهنگیان گیلاوند برگزار گردید.

راضیه تقوی، مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: امسال نیز همچون سنوات گذشته به همت کلیه بانوان شهرستان دماوند، امروز به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مسجد گوهر شاد، با این شعار که حجاب میراث ایرانی و گرایش جهانی است دور هم جمع شده‌ایم.

وی افزود: امروزه با تمام توطئه‌های موجود در جهان بر علیه حجاب، مردم به این معتقدند که حجاب به عنوان میراث پیشینیان باید حفظ شود.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان دماوند گفت: جمعیت حاضر در تجمع امروز از آحاد مردم تشکیل شده و حتی مردان نیز در این مراسم شرکت کرده‌اند و نسبت به حفظ این میراث حرف برای گفتن و مطالبه‌ای از مسئولین در این خصوص دارند.

تقوی با بیان اینکه امروز برنامه‌های متنوعی برای کودکان، مادر و پدرها به صورت جداگانه برگزار خواهیم کرد، گفت: همچنین مهمان ویژه برنامه نیز علاوه بر مسئولین همسر شهید پاکنژاد از شهدای حزب جمهوری می‌باشد.

*مسئولان نگاه ویژه‌ای برای حفظ تحکیم خانواده داشته باشند

وی ضمن تشکر از همه مسئولین که بسیج بانوان را مورد حمایت خود را قرار داده‌اند، گفت: مطالبه ما از مسئولین، نگاه ویژه‌ای است که باید به مسئله تحکیم خانواده شود و حجاب و عفاف نیز مهمترین ابزار برای حفظ تحکیم خانواده می‌باشد.

این مقام مسئول تاکید کرد: باید فضا و برنامه‌هایی که در سطح شهر وجود دارد به سمت این هدف حرکت کند تا انشالله در شهر دماوند شاهد مظاهر بی‌حجابی نباشیم.

تقوی خاطرنشان کرد: حضور مردم در این تجمع نشانگر این مسئله خواهد بود که حجاب قانون کشور است و اجبار نیست و ما باید به این قانون همچون دیگر قوانین کشور احترام بگذاریم، همواره مدافع قوانین و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌ایم و باید مدافع قانون حجاب نیز در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه محصولاتی که در این غرفه‌ها وجود دارد محصول دست زنان خودسرپرست یا بد سرپرست می‌باشد، گفت: در بسیج جامعه زنان این فرصت برای آنها ایجاد شده که بتوانند منبع درآمد برای خود فراهم کنند و امروز نیز در حاشیه این مراسم در غرفه‌ها به فروش محصولات خود مشغول هستند تا به دیگران نشان دهند زنان محجبه با حفظ عفت و کرامت خانواده خود را مدیریت می‌کنند.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان دماوند در پایان تصریح کرد: همسر شهید پاکنژاد مسلمانی فرانسوی هستند و پس از شهادت همسر برای حفظ ارزش‌های خود در ایران ماندند، هدف از حضور این شخص در برنامه نشان دهنده گرایش جهانی به عفاف و حجاب می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن