سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند خبر داد؛

اتمام‌ حجت با پیمانکار منطقه گندک به منظور پیگیری و بهبود وضعیت موجود/ جلوگیری از فعالیت پیمانکار در صورت تأخیر در ساماندهی مرکز تفکیک زباله گندک

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند از اتمام‌ حجت با پیمانکار منطقه گندک به منظور پیگیری و بهبود وضعیت موجود و جلوگیری از فعالیت پیمانکار در صورت تأخیر در ساماندهی مرکز تفکیک زباله گندک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی حیدری در این خصوص اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که بهداشت جامعه انسانی را تهدید کرده و سبب گسترش بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان می‌شود، وجود حیواناتی همچون سگ‌های بلا صاحب در سطح شهرها و روستاها بوده که نقش بسزایی در گسترش بیماری‌های مشترک دارند.

وی افزود: در شرایط فعلی که رعایت مسائل بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بیش از هر چیز دیگری مطرح و حائز اهمیت است، توجه به موضوع فوق امری بسیار ضروری است.

سرپرست فرمانداری دماوند ادامه داد: در روزهای اخیر، نشست‌های متعددی به منظور جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب با مدیران شهری و روستاهای حریم شهر و همچنین پیمانکار مربوطه برگزار و این امر با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

حیدری بیان کرد: با توجه به اینکه نگهداری از سگ‌های بلاصاحب و همچنین تفکیک زباله‌ها در منطقه گندک صورت می‌گیرد، طی بازدیدی شرایط حاکم و نظارت بر عملکرد پیمانکاران این منطقه را مورد بررسی قرار دادیم.

وی عنوان کرد: بر اساس مشاهدات و بررسی‌های صورت گرفته، این منطقه در بحث تفکیک زباله در حال حاضر از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده و به نوعی تهدید زیست‌محیطی قلمداد می‌شود.

سرپرست فرمانداری دماوند تصریح کرد: اولتیماتوم لازم به پیمانکاران این مرکز به منظور پیگیری و بهبود وضعیت داده شده و در آینده‌ای نزدیک، مشکلات موجود برطرف خواهد شد.

حیدری گفت: در صورت تأخير در ساماندهی و عدم رعایت استانداردهای بهداشتی منطقه مذکور و همچنین كارگران مستقر، از ادامه فعالیت پیمانکار جلوگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن