برگزاری انتخابات الکترونیک اتحادیه صنف پوشاک، قماش و دوزندگان شهرستان دماوند/ انتخابات «حسن هاشمی» به‌عنوان رئیس اتحادیه صنف پوشاک، قماش و دوزندگان شهرستان دماوند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از برگزاری انتخابات الکترونیک اتحادیه صنف پوشاک، قماش و دوزندگان این شهرستان خبر داد.

موسی احمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: انتخابات الکترونیک اتحادیه صنف پوشاک، قماش و دوزندگان شهرستان دماوند به استناد ماده ۲۲ قانون نظام صنفی و آیین نامه مربوطه با حضور اعضای هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه‌های صنفی در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: با شرکت حداکثری، اعضای اتحادیه مذکور بر سر صندوق‌های الکترونیکی رأی حاضر شده و نمایندگان خود در از میان کاندیدای این دوره از انتخابات به عنوان هیات مدیره و بازرس اتحادیه انتخاب کردند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند بیان کرد: رأی گیری از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۲ به طول انجامید که در پایان پس از اخذ رأی‌گیری و شمارش میزان حداکثر آرا کاندیدا به ترتیب مشخص شد.

احمدی با اشاره به نتایج رسمی آرا گفت: در این دوره از انتخابات «حسن هاشمی» به عنوان رئیس، «امحمد بختیاری» نایب رئیس اول، «لطف اله اسماعیلی» نایب رئیس دوم، «حمیدرضا امیری» به عنوان دبیر، «منصور نعیمی» به عنوان خزانه‌دار از اعضای اصلی هیات مدیره و «سعید محمد امینی» به عنوان بازرس انتخابات الکترونیک اتحادیه صنف پوشاک، قماش و دوزندگان شهرستان دماوند انتخاب شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن