روزی متفاوت در کنار آتش‌نشانان رقم خورد؛

آیین گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی در شهر دماوند/ قهرمانان بی‌ادعا در حضور فرزندانشان تجلیل شدند

در آیین گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی، در محل ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی دماوند، قهرمانان بی‌ادعا در حضور فرزندانشان تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تارود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهریاران دماوند، آتش‌نشانان، فرشته‌های نجاتی هستند که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می‌کشد تا آتش‌سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

 به مناسبت ۷ مهرماه روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی، آیینی امروز به منظور تجلیل از یک سال فداکاری، ایثارگری و جانفشانی قهرمانان بی‌ادعای آتش‌نشانی شهر دماوند در محل ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی این شهر برگزار شد.

 در این آیین، رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، حسن مرشدی فرمانده بسیج ادارات شهرستان دماوند، مهدی رضایی‌مهر شهردار دماوند، فاطمه مهرابی عضو شورای اسلامی شهر دماوند، سیری مسئول حراست فرمانداری دماوند، مسئولان دوایر شهرداری دماوند، پیشکسوتان و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شهر دماوند حضور داشتند.

 برای نخستین بار در شهر دماوند، خانواده‌های آتش‌نشانان نیز دعوت شدند تا این روز فرخنده را در کنار همسران و فرزندان خود جشن بگیرند و این اتفاق، شرایطی را ایجاد کرد تا بیش از پیش فرزندان آتش‌نشانان قهرمان شهرمان به پدران خود ببالند و افتخار کنند.

 اجرای نمایش هنری هنرمند شهر مهدی خسروی، پخش نماهنگ ویژه از فداکاری‌های آتش‌نشانان دماوند، تحویل پرچم آتش‌نشانی توسط پیشکسوتان به نیروهای جوان و تازه ورود آتش‌نشانی، خاطره‌گویی، برگزاری مسابقه، اعطای درجه آتش‌نشانی و ارتقای درجه فرمانده آتش‌نشانی شهر دماوند با مجری‌گری حسین ناصری از آیتم‌های متنوع آیین امروز بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا