آیین اختتامیه مسابقه عصر شعر انقلاب و سردار دلها به میزبانی شهرستان دماوند

آیین اختتامیه مسابقه عصر شعر انقلاب و سردار دلها با همت سازمان بسیج هنرمندان استان تهران به میزبانی شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حسین نادری رئیس  سازمان بسیج هنرمندان استان تهران در حاشیه این مراسم اظهار داشت: سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با همکاری معاونت فرهنگی سپاه به میزبانی کانون بسیج هنرمندان دماوند، مسابقه عصر شعر انقلاب و سردار دلها را برگزار کرد.

وی افزود: این مسابقه که با همت انجمن شعر بسیج هنرمندان استان تهران برگزار شد، در امتداد خط مکتب دفاع و مدافعان حرم میباشد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران گفت: دبیرخانه مربوطه یک ماه گذشته در دماوند فعال شد و در این مدت 137 اثر از شهرستانهای استان تهران به دبیرخانه ارسال شد، 15 شهرستان استان تهران از فیروزکوه تا ملارد در این مسابقه شرکت کردند.

وی تصریح کرد: از میان 137 اثر، 117 اثر به داوری راه یافت، همچنین 6 نفر برگزیده و 8 نفر حائز رتبه شدند.

نادری ادامه داد: امروز که آخرین روز بهمن ماه و در امتداد خط مکتب مقاومت است، روز پاسداشت و نکوداشت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی میباشد.

لازم به ذکر است فریبا قربان کریمی، مرتضی اسداللهی، احمد شمس، امیرستوده، فرناز میراحمدی، محمد ابراهیمی و پرنیان حسینعلیان افرادی بودند که آثارشان به عصرشعر سردار دلها راه پیدا کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن