رئیس اورژانس شهرستان دماوند:

تامین سوخت ۴ آمبولانس‌ دیزلی اورژانس دماوند با مشکل مواجه است/ کاهش میزان مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی در دماوند

رئیس اورژانس شهرستان دماوند با بیان اینکه تامین سوخت چهار آمبولانس‌ دیزلی اورژانس دماوند با مشکل مواجه است، گفت: میزان مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی در دماوند کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، عبدالرحمان رزمگه در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دماوند در سالن جلسات فرمانداری با حضور جمعی از مسئولان اظهار کرد: تعداد چهار دستگاه آمبولانس ناوگان اورژانس دماوند دیزلی می باشد که برای تامین سوخت آنها با مشکل مواجه هستیم و فقط جایگاه سوخت بعثت گیلاوند است که کارت سوخت تا ساعت ۱۴ در دست مسئول قرار دارد.

وی افزود: همچنین پس از ساعت ۱۴ در صورت مأموریت با مشکل در این خصوص مواجه هستیم؛ همچنین کارت سوختی که در دست داریم تا ۱۵ ماه مورد مصرف قرار می‌گیرد و پس از آن باید به صورت آزاد سوخت‌گیری کنیم.

رئیس اورژانس شهرستان دماوند ادامه داد: پس از صحبت‌های انجام شده، در ابتدا مقرر شد که سوخت عمده در اختیار ما قرار گیرد، اما تقاضای داریم و باید شرایطی فراهم شود که بتوانیم خارج از ساعت مذکور، از کارت سوخت جایگاه بعثت استفاده کنیم.

*اورژانس دماوند در سال گذشته ۹ هزار و ۲۴۸ مورد مأموریت منجر به اعزام آمبولانس داشته اشت/ سه هزار و ۲۷۵ مورد مأموریت‌های اورژانس دماوند مربوط به تصادفات رانندگی بوده است

رزمگه بیان کرد: ما در سال گذشته، تعداد ۹ هزار و ۲۴۸ مورد مأموریت منجر به اعزام آمبولانس داشتیم و تعداد سه هزار و ۲۷۵ مورد تصادفی داشتیم؛ اما با وجود تعداد بالای تصادفات، شاهد کاهش تعداد مرگ و میر در دماوند بودیم.

وی گفت: علاوه بر این، از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین، ۴۹۹ مأموریت، ۱۶۱ مورد تصادف داشتیم؛ همچنین با برپایی دو ایستگاه سلامت، تعداد ۳۷۸ مورد مراجعه حضوری به ایستگاه‌ها صورت گیرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن