در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان؛

«آرش آقاجان احمدی» به عنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دماوند معرفی شد

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان، «آرش آقاجان احمدی» به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، آیین تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع اداره صمت استان تهران و مسئولان شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

براساس از سوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، «آرش آقاجان احمدی» به عنوان ریاست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند منصوب و معرفی شد.

«آقاجان احمدی» با داشتن ۲۱ سال سابقه فعالیت در این نهاد و یک دهه فعالیت در حوزه معاونت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های دماوند و پردیس، این مسئولیت را برعهده گرفته است.

همچنین از زحمات هفت ساله «موسی احمدی» رئیس سابق اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند تشکر و قدردانی صورت گرفت.

تیمور پورحیدری، معاون منابع انسانی اداره کل صنعت و معدن استان تهران در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند که با حضور اعضای اتحادیه‌ها و مجمع امور صنفی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: دوران مسئولیت بهترین فرصت برای خدمت‌رسانی است و چه خوب که این دوران پر از موفقیت و سربلندی باشد.

وی با بیان اینکه مسئول سابق این نهاد در شهرستان اقدامات ارزشمندی را به منصه ظهور رسانده و امروز نیز شاهد حضور معاون سابق ایشان در این مسئولیت هستیم، خاطرنشان کرد: عمده‌ترین ویژگی یک مدیر رضایتمندی عمومی است که خوشبختانه با توجه به شرایط سخت اقتصادی و محدودیت‌ها، یکی از ادارات موفق و بدون حاشیه ما در سطح استان، اداره صمت شهرستان دماوند است.

این مقام مسئول بیان داشت: ایجاد فضای کسب و کار مورد قبول و حفظ شرایط مطلوب و همچنین استفاده از تمامی ظرفیت‌های منطقه با تعامل دو سویه در تحقق اشتغال و تولید از مهم‌ترین اولویت‌ها است که این نهاد در دستور کار قرار دهد.

در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه دماوند نیز در این جلسه اظهار داشت: در سالی که به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، رفع موانع تولید را با حمایت از واحدهای تولیدی و فراهم‌سازی زمینه اشتغال در دستور کار قرار دهیم.

شاهرخ جهانشاهی، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند نیز در این جلسه ضمن تشکر از رئیس سابق و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید اداره صمت شهرستان دماوند، تصریح کرد: رونق در تولید، کمک بسزایی به اقتصاد کشور خواهد کرد و توجه به این مهم می‌تواند زمینه اشتغال و تقویت کسب و کار را افزایش دهد.

وی ادامه داد: رویکرد دولت حمایت از اشتغال و تولید است که می‌توان با فراهم‌سازی زمینه‌های مناسب و استفاده از ظرفیت‌های منطقه، در این خصوص گام برداشت.

*اداره صمت شهرستان دماوند نقش مهمی در بخش نرخ گذاری دارد

همچنین فاطمه فرزام، معاون اداری، مالی و برنامه‌ریزی شهرستان دماوند نیز گفت: اداره صمت شهرستان دماوند دبیر دو کارگروه تنظیم بازار و رفع موانع تولید شهرستان است که نقش مهمی را در بخش نرخ گذاری، رصد بازار و جلوگیری از تنش‌ها، تقویت زیرساخت‌های بخش تولید و دیگر موارد ایفا می‌کند.

آرش آقاجان احمدی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند نیز در این جلسه به تعامل و همکاری بین اتحادیه‌ها، اصناف، واحدهای تولیدی و صنعتگران تاکید کرد و گفت: نقش مهم صاحبان صنایع در اشتغال شهرستان نقش مهم و تأثیرگذاری است که کوتاهی در این مهم مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در شرایطی قرار داریم که برای رفع مشکلات و جلوگیری از آسیب‌های بخش تولید بیش از پیش نیازمند تلاش هستیم و امروز با توجه به آمارهای اداره کار شهرستان، آمار بیکاری در منطقه روبه کاهش است که امید داریم با توسعه شهرک‌های صنعتی شهرستان، بیکاری به صفر رسانیم.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: طبق اعلام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند در حال حاضر، نیروی بیکار در شهرستان دماوند بسیار کم شده و تزریق نیروی جدید به واحدهای صنعتی با مشکل روبه‌رو شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با واگذاری اراضی در شهرک صنعتی دو دماوند و آغاز واگذاری شهرک صنفی بهنام، نیروی کار در دماوند به صورت وارداتی انجام شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن