در سفر رئیس سازمان راهداری به شهرستان دماوند مطرح شد؛

آغاز عملیات احداث تقاطع سه راهی مهرآباد رودهن از اسفندماه سال جاری/ قول رئیس سازمان راهداری برای تعریض و بهسازی جاده حادثه‌خیز صالح‌آباد

در سفر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای به شهرستان دماوند آغاز عملیات احداث تقاطع مهرآباد رودهن از اسفندماه سال جاری و تعریض و بهسازی جاده صالح‌آباد در آغاز سال جاری مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری، فرماندار دماوند در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به شهرستان دماوند اظهار کرد: در پی سفر عبدالهاشم حسن‌نیا به دماوند، پنج مصوبه در حوزه جاده‌ای این شهرستان به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه تقاطع سه راهی مهرآباد رودهن تعیین تکلیف شد، افزود: در این خصوص، مقرر گردید تا عملیات احداث تقاطع مهرآباد شهر رودهن از اسفندماه سال جاری آغاز شود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: قسمتی از جاده هومند شهر آبسرد به درخواست صورت گرفته به شهرداری آبسرد واگذار خواهد شد و همچنین جاده هومند کوهان نیز قرار شد تا با کمک شهرداری آبسرد و راهداری بهسازی و آسفالت شود.

صفری تصریح کرد: تعریض جاده صالح‌آباد که به شهرک صنعتی شماره ۲، روستای وادان و شهر کیلان متصل می‌شود، از مصوبات کمیته برنامه‌ریزی بود که قرار شد تا مقدمات و اقدامات لازم توسط راهداری در آغاز سال جاری انجام شود؛ همچنین پروژه بهسازی و آسفالت زیرگذر روستای آرو و بهسازی و تأمین روشنایی ورودی کیلان اجرایی خواهد شد.

سفر رئیس سازمان راهداری به شهرستان دماوند (1) سفر رئیس سازمان راهداری به شهرستان دماوند (1) سفر رئیس سازمان راهداری به شهرستان دماوند (1)سفر رئیس سازمان راهداری به شهرستان دماوند (۱)

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن