فرمانده یگان حفاظت مسکن و شهرسازی شرق استان تهران خبر داد؛

آزادسازی ۵ هکتار از اراضی ملی شهرستان دماوند به ارزش ۱۶ میلیارد تومان/ جلوگیری از تصرفات و ساماندهی دامداران در روستای ‌آیینه‌ورزان با مساعدت مسئولان بخشداری

فرمانده یگان حفاظت مسکن و شهرسازی ویژه شرق استان تهران از آزادسازی پنج هکتار از اراضی ملی در ایام نورزو به ارزش ۱۶ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سروان علیرضا مزرعی  در دیدار با دادستان و بخشدار مرکزی شهرستان دماوند با اشاره به رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی توسط اکیپ گشت نوروزی یگان حفاظت مسکن و شهرسازی شرق استان تهران اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ با تصرفات اراضی ملی در مناطق مهرآباد، سادات محله رودهن، شبلی و قلعه‌پا  شهر دماوند و  پلاک ۷۵ اصلی کیلان با سودجویان برخورد قاطعی صورت پذیرفت.

وی افزود: خوشبختانه در این ایام با تلاش عوامل اکیپ گشت نوروزی یگان حفاظت مسکن و شهرسازی شرق استان تهران شاهد رفع تصرف حدود ۵۱ هراز مترمربع از اراضی ملی ۱۶ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان بودیم.

فرمانده یگان حفاظت مسکن و شهرسازی ویژه شرق استان تهران بیان کرد: همچنین جهت جلوگیری از تصرفات و ساماندهی دامداران روستای آیینه‌ورزان تمهیدات ویژه‌ای در دست اقدام است که امیدواریم با تعامل مسئولان بخشداری  دماوند مشکلات این منطقه مرتفع شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن