×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
متاسفانه برخی ادارات و ارگان‌های دولتی خودسرانه به حساب شهرداری بنر سفارش می‌دهند/ طبق برآورد صورت گرفته ۹۰ میلیون تومان نصب بنر در سال ۹۶ داشتیم 

شهردار دماوند با بیان اینکه برخی ادارات و ارگان‌های دولتی خودسرانه به حساب شهرداری بنر سفارش می‌دهند، گفت: طبق برآورد صورت گرفته ۹۰ میلیون تومان نصب بنر در سال ۹۶ داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری تارود، عباس صفری در اولین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سال ۹۷ اظهار کرد: بخشی از فعالیت شهرداری‌ها مربوط به امور فرهنگی است؛ اما بسیاری از نهادها در راستای امور فرهنگی نیاز به تامین اعتبار دارند که در برخی موارد ادارات با کمبود تامین اعتبار روبرو هستند و از شهرداری‌ها تقاضای کمک می‌کنند.

وی افزود: شهرداری دماوند در زمینه نصب بنر و مشارکت در کارهای فرهنگی اقداماتی انجام داده است، اما بر حسب برنامه توسعه پنجم، شهرداری‌ها ممنوع از کمک به ادارات هستند.

شهردار دماوند ادامه داد: آنچه که قانون به عنوان کار فرهنگی برای شهرداری‌ها مشخص کرده اموری مانند ترافیک، حقوق شهروندی محیط زیست و ترافیک، جمع‌آوری زباله و جمع‌آوری متکدیان است.

صفری بیان کرد: متاسفانه برخی ادارات و ارگان‌ها پا را فراتر گذاشته و اقدام به سفارش بنر به فروشگاه طرف قرارداد شهرداری در زمینه نصب بنر به صورت خودسرانه می‌کنند، به طوری که در برآیند صورت گرفته از سوی شهرداری دماوند، ۹۰ میلیون تومان در سال ۹۶ نصب بنر صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در واقع اینکه شهرداری در کنار سایر ادارات قرار گرفته و مساعدت می‌کند وظیفه شهرداری نیست، حتی در برخی مواقع شهرداری تهدید می‌شود که اگر به اداره‌ای کمک نکند مورد حمایت قرار نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب: http://tarood.ir/?p=158251
false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true