×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
فعالیت ۱۶ اتحادیه در شهرستان دماوند/ شهرستان دماوند دارای بیش از ۴۸۰۰ عضو صنفی مجوزدار است

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از  فعالیت  ۱۶ اتحادیه و وجود بیش از چهار هزار و ۸۰۰ عضو صنفی مجوزدار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، علیرضا خواجه‌ای در نشست همایش پلیس امنیت با اتاق اصناف در شهرستان دماوند اظهار کرد: شهرستان دماوند بیش از چهار هزار و ۸۰۰ عضو صنف دارای مجوز دارد و شهرداری نیز در خصوص ساخت‌و سازهای تجاری جدید به دلیل این که بیشترین اشتغال‌زایی را در کشور دارد دخالتی ندارد.

وی از فعالیت  ۱۶ اتحادیه در شهرستان دماوند خبر داد و گفت: این اتحادیه‌ها اعم از تولید، خدمات فنی، توزیع و خدماتی هستند و در خصوص صنوف مزاحم نیز زمینی در اختیار قرار گرفته که هم‌اکنون در حال واگذاری فاز یک این پروژه هستیم تا در آینده‌ای نزدیک شهری با مبلمان زیبا و عاری از سر و صدا و آلایندگی داشته باشیم.

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند ادامه داد: خوشبختانه اتاق اصناف به صورت ماهانه به اتفاق بسیج اصناف اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش می‌کند و به این ترتیب به بیان قانون نظام صنفی می‌پردازیم.

خواجه‌ای در خصوص فعالیت برخی صنوف فاقد مجوز تصریح کرد: اتحادیه‌ها تا حد ممکن افراد را شناسایی می‌کنند اما به هر حال ممکن است مواردی از این دست وجود داشته باشد؛ هرچند که شهرستان دماوند در سطح استان تهران جایگاه دوم را از لحاظ وارد کردن سیستم و فعالیت‌های قانونی به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: در طول دو ماه آتی ساماندهی صنوف فاقد مجوز در شهرهای دماوند، گیلاوند، آبسرد و رودهن در دستور کار قرار می‌گیرد و خوشبختانه با وجود زحمات رؤسای اتحادیه‌ها شاهد شرایط خوبی در سطح شهرستان دماوند هستیم.

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند با اشاره به همکاری چهار تیم در حوزه اصناف بیان کرد: در گذشته میزان کالای قاچاق در این شهرستان به  ۱۰ درصد رسیده بود و بحمدالله هم‌اکنون با همکاری‌های صورت‌گرفته این میزان بسیار اندک است و مشکلات بازار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true