http://tarood.ir/?p=133998

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، ساختمان پزشکان نیکان واقع در بلوار بعثت گیلاوند شهر دماوند با حضور مسئولان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

عباس صفری، شهردار دماوند در حاشیه مراسم افتتاحیه این مرکز خدماتی و درمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود ضمن تبریک به مناسبت گرامیدشت ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: نخستین گام برای دستیابی به توسعه و تقویت زیرساخت‌های حوزه اجتماعی در منطقه شهری، همکاری و مساعدت با بخش خصوصی می‌باشد.

وی افزود: بلوار بعثت گیلاوند از جهت‌های مختلفی بسیار حائز اهمیت است که با راه‌اندازی اینگونه مراکز خدماتی، درمانی و سایر در این منطقه از ترافیک شهری واقع در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای و بهشتی کاسته می‌شود و از لحاظ دیگری شهروندان می‌توانند، دسترسی بهتر و مناسب‌تری به اینگونه مراکز خدماتی داشته باشند.

شهردار دماوند بیان کرد: همچنین انتقال مراکز خدماتی از مرکز اصلی شهر که در بلوارهای آیت‌الله خامنه‌ای و بهشتی واقع شده است به بلوار بعثت گیلاوند با توجه به جمعیتی که در اطراف آن ساکن هستند، می‌تواند در رفاه و آسایش شهروندان و تقویت حوزه‌های اجتماعی مؤثر واقع گردد.

محمد نورمحمدی، مسئول ساختمان پزشکان نیکان در شهر دماوند در حاشیه مراسم افتتاحیه این مرکز خدماتی و درمانی ضمن تبریک به مناسبت گرامیدشت ایام‌الله دهه مبارک فجر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: پروژه ساختمان پزشکان نیکان واقع در بلوار بعثت گیلاوند که در سال‌های گذشته در حال مراحل احداث بنا و زیرساختی بود، خوشبختانه با حمایت‌های بخش خصوص و همکاری مسئولان همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر مصادف با چهاردهم بهمن ماه سال ۱۳۹۵ مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

وی به جزئیات این مرکز خدماتی و درمانی پرداخت و افزود: این ساختمان پزشکان شامل داروخانه، ۶ واحد مطب پزشکی است که خدماتی همچون سرم‌تراپی، تزریقات و حضور پزشکان متخصص را به همراه دارد.

مسئول ساختمان پزشکان نیکان در شهر دماوند با اشاره به بیمه‌های درمانی طرف قرارداد با این مرکز خدماتی و درمانی گفت: در حال حاضر بیمه‌هایی همچون خدمات درمانی، تأمین اجتماعی و نیروهای مسلح با این مرکز خدماتی و درمانی طرف قرارداد هستند که در تلاشیم در آینده‌ای نزدیک کلیه بیمه‌های درمانی با این مرکز را طرف قرارداد نماییم.

نورمحمدی از پیگیری‌های لازمه در جهت شبانه‌روزی بودن این مرکز خدماتی و درمانی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: در تلاشیم هرچه زودتر دانشگاه شهید بهشتی و معاونت غذا و دارو موافقت و همکاری خود را اعلام نمایند تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به مردم شریف منطقه دماوند داشته باشیم.

وی تأکید کرد: همچنین امیدواریم در برنامه‌های آتی با افتتاح و راه‌اندازی این ساختمان پزشکان که شامل داروخانه و پزشکان متخصص می‌باشد، گامی مؤثر در جهت خدمت‌رسانی از لحاظ بهداشتی و درمانی به مردم منطقه دماوند همراه با خدماتی مطلوب و شایسته‌ای در جهت رفاه و آسایش بیشتر به‌ویژه اهالی داشته باشیم.

شایان به ذکر است شهروندان و اهالی جهت استفاده از خدمات بهداشتی، درمانی و داروخانه ساختمان پزشکان نیکان می‌توانند به بلوار بعثت گیلاوند، روبه‌روی جایگاه CNG مراجعه فرمایند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۷۶۳۱۴۰۵۰ و ۷۶۳۱۴۶۳۶ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

    *