http://tarood.ir/?p=132602

امام جمعه قروه در نماز جمعه رودهن گفت: دشمنان در آستانه انتخابات به دنبال برپایی فتنه دیگری هستند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن بابائیان که اهل آبعلی است و در میان نماگزاران رودهن حاضر شده بود، ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) اظهار داشت: نماز جمعه دارای اهمیت ویژه‌ای است که از مهم‌ترین وظیفه اسلامی هر فرد خواندن نماز جمعه است.

وی ادامه داد: در روایات بارها آمده که برای نماز جمعه شتاب و آن را منتشر کنید؛ بهترین لباس برای مؤمنان تقوا و بیشترین تقوا در نماز جمعه است.

امام جمعه قروه تصریح کرد: باید جوانان را به نماز جمعه دعوت کنیم و از آنها بخواهیم با شرکت در نماز جمعه مشت محکمی بر دشمنان بزنند؛ دشمنان از ارکان اصلی نظام و به خصوص از شرکت جوانان در نماز جمعه ترسی وحشتناک دارند.

بابائیان گفت: نماز جمعه حاصل خون شهداست و جوانانی که خود را مدیون شهدا می‌دانند با حضور در نمازهای جمعه دین خود را ادا می‌کنند؛ دشمنان با هر نقشه‌ای دوست دارند نظم را در ایران بهم بریزند و در آستانه انتخابات می‌خواهند فتنه‌ای دیگر برپا کنند.

وی اضافه کرد: به تازگی دشمنان قوه قضائیه را هدف گرفتند و درست است که باید افراد نااهل از فوق قضائیه خارج شوند، اما قوه قضائیه یکی از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا به هر طریقی به این قوه کمک کنیم.

امام جمعه قروه تاکید کرد: جوانان بدانند که دشمنان با روش‌های مختلف در تلاش هستند تا آنها را از مساجد دور کنند.

345435345345 photo_2017-01-06_16-24-42 photo_2017-01-06_16-24-50

منبع: فارس

انتهای پیام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

    *