http://tarood.ir/?p=131070

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با حضور جمعی از مسئولان، استادان و دانشجویان برگزار و از ۱۵ نفر پژوهشگر برتر این واحد دانشگاهی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مالک میرهاشمی، معاون پژوهش و فن‌آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن ضمن عرض تبریک به استادان و دانشجویان خطاب به دانشگاهیان و پژوهشگران، خواستار توجه بیش از پیش به پژوهش شد و اظهار کرد: مسئولیت در قبال علم و فرهنگ این مرز و بوم را جدی بگیرید.

وی گرامیداشت هفته پژوهش و برگزاری مراسم این‌چنین را فرصتی مغتنم برای یادآوری این نکته دانست و گفت: پژوهیدن و تحقیق کردن یک امر نمایشی نیست، بلکه باید در وجود آدمی استحاله ایجاد شود؛ چراکه این امر فرایندی است که باید در این مسیر همواره بیاموزیم و گام برداریم.

معاون پژوهش و فن‌آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با ارائه گزارشی از عملکرد معاونت پژوهش و فن‌آوری واحد در یک سال اخیر و بیان اهم فعالیت‌های پژوهشی صورت گرفته در این واحد دانشگاهی در راستای ارتقای کیفیت پژوهش و پیوند هر چه بیشتر صنعت با دانشگاه، از همکاری مسئولان و همکاران واحد رودهن در برگزاری هرچه مطلوب‌تر برنامه‌های هفته پژوهش قدردانی کرد.

میرهاشمی به موضوع رساله‌های و پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و لزوم دقت در اجرای فرایند اخذ تا دفاع اشاره کرد و در پایان، با تشریح وضعیت طرح‌های پژوهشی برون دانشگاهی و مشترک از اساتید دعوت شد تا در این زمینه‌ها همکاری و تعامل بیشتری با معاونت پژوهش و فناوری واحد داشته باشند.

*رسالت عمده دانشگاه آزاد اسلامی حمایت تخصصی از ایده‌های پژوهشی است

حامد افشاری، مدیرکل تجاری‌سازی و اشتغال فناوری پژوهشگاه مرکزی دانشگاه در خصوص تبدیل ایده به محصول، کارآفرینی و استقرار واحدها و شرکت‌های دانش‌بنیان در مراکز رشد ایراد فرمودند و رسالت مراکز رشد دانشگاه را حمایت از شرکت‌ها تا رسیدن به محصول عنوان کرد.

وی گفت: رسالت عمده پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی که به تازگی تأسیس‌شده است حمایت تخصصی از ایده‌های پژوهشی است.

همچنین در پایان این مراسم از پژوهشگران برتر و شرکت‌های فناور برتر دانش‌بنیان و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان تقدیر به عمل آمد و از محصولات دو شرکت برتر فناور واحد نیز رونمایی شد.1481714181-img-3692 1481714206-img-3765 1481714237-img-3682 1481714260-img-4026 1481714288-img-3987 1481714311-img-3787

انتهای پیام/

 

 

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

    *