http://tarood.ir/?p=130531

رئیس شورای اسلامی روستای مومج از اعتراض اهالی روستاهای دهنار، یهر و مومج بخش مرکزی دماوند نسبت به فروش چشمه آب شرب و کشاورزی خبر داد.

رسول امیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود، با اشاره به اعتراض اهالی برخی روستاها در خصوص فروش چشمه آب واقع در روستای دهنار اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ نفر از اهالی روستاهای دهنار، یهر و مومج نسبت به این موضوع، اعتراض خود را نسبت به فروش چشمه آب شرب و کشاورزی توسط برخی یک فرد با مهر شورای اسلامی اعلام کردند.

وی افزود: به این ترتیب با تشکیل صورت‌جلسه‌ای در این خصوص، گزارشی از سوی مراجع قضایی در قالب اخطاریه به خریدار ارائه گردید.

رئیس شورای اسلامی روستای مومج خاطرنشان کرد: با فروش این چشمه، حدود سه هزار خانوار از داشتن آب شرب و کشاورزی محروم شده و باید در اقدام به پرداخت آب‌بها به خریدار نمایند.

امیدی تأکید کرد: متأسفانه شورای اسلامی روستای دهنار، در این خصوص سهل‌انگاری نمودند؛ اما در حال حاضر، با وجود همراهی با مردم، خریدار حاضر به فسخ معامله نمی‌شود.

گفتنی است که این ملک خریداری شده به مساحت دو هزار متر، به ارزش ۱۰ میلیارد ریال می‌باشد و حصار اطراف چشمه، توسط برخی افراد مورد تخریب قرار گرفته است.photo_2016-12-09_17-32-44photo_2016-12-09_17-32-51 photo_2016-12-09_17-32-54

انتهای پیام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

    *