×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۷  
false
true
اجرای عملیات عمرانی در شهر رودهن

مسئول عمران شهرداری رودهن از اجرای عملیات عمرانی در این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تارود رسولی، مسئول عمران شهرداری رودهن در خصوص اجرای عملیات عمرانی در این شهر اظهار کرد: واحد عمران شهرداری رودهن در راستای ساماندهی معابر فاقد جدول و آسفالت اقدام به جدول‌گذاری خیابان زیتون واقع در گلاهک بعد از کشتارگاه نمود.
وی افزود: با توجه به اینکه این معبر که پیش‌ازاین فاقد جدول بود و همچنین سرازیر شدن جمعیت در سال‌های اخیر به این منطقه، مشکل جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی باعث بروز معضلات عدیده اعم از جمع شدن آب و تخریب آسفالت می‌شد که این امر با اجرای جدول نهر به طول ۵۹۰ متر در دو طرف ساماندهی خواهد شد.
مسئول عمران شهرداری رودهن ادامه داد: در حال حاضر ۷۰ درصد از این پروژه اجرا شده و به‌زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
رسولی عنوان کرد: همچنین به دستور شهردار رودهن، واحد عمران اقدام به جدول‌گذاری خیابان قدیم سادات‌محله بعد از پل داربند که پیش‌ازاین با اجرای دیوار سنگی ساحلی و تأمین عرض خیابان شده بود کرده است.

وی تصریح کرد: این معبر با طول ۲۱۰ متر با عملیات جدول نهر ۵۰×۵۰ جهت جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی و جلوگیری از نفوذ آب به پشت دیوار و همچنین ساماندهی معبر عابر پیاده برای تسهیل در تردد مردم انجام خواهد شد و درنهایت با اتمام این پروژه خیابان اصلی سادات‌محله بهسازی می‌گردد.
مسئول عمران شهرداری با اشاره به اجرای عملیات پیاده‌روسازی و ساماندهی معابر در سطح شهر رودهن تصریح کرد: واحد عمران با آغاز عملیات‌های عمرانی سطح شهر و طرح مناسب‌سازی معابر پیاده اقدام به سنگفرش پیاده‌رو خیابان چمران مقابل مدرسه سما با مساحت یک‌صد و ۴۵ مترمربع و همچنین کف‌پوش بلوار لاله صحرا حدفاصل گلبرگ ۳ تا گلبرگ ۵ به مساحت ۱۶۰ مترمربع کرد.
رسولی اذعان داشت: این معابر به دلیل خاکی بودن دچار فرسودگی و خرابی شده بود و امکان تردد برای رهگذران را نداشت، اما اکنون با اجرای این عملیات ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تسهیل در رفت‌وآمد شهروندان را در برداشته است.

همچنین مهدی کچویی، شهردار رودهن از اجرای عملیات جدول‌گذاری خیابان باهنر در این شهر خبر داد و اظهار داشت: شهرداری رودهن در راستای ساماندهی، بهسازی و هدایت آب‌های سطحی معابر سطح شهر اقدام به تخریب جداول فرسوده، اصلاح هندسی قوس، ایمن‌سازی خیابان و درنهایت اجرای جدول ۸۰ نمود.
وی افزود: این معبر که یکی از پرترددترین معابر شهر است و روزانه حجم بالای ترافیک برون‌شهری را حمل می‌کند، به دلیل کمبود میدان دید رانندگان باعث ایجاد خطرهای احتمالی و سوانح رانندگی می‌شد که با تخریب جداول قدیمی و فرسوده پیچ تند اصلاح و ایمن‌سازی شد.
شهردار رودهن بیان کرد: طول اجرای این عملیات ۲۶۰ متر تا پل قدیمی نمیر است که به اتمام و بهره‌برداری رسید و روکش آسفالت خیابان باهنر نیز به‌زودی اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

http://tarood.ir/?p=161559
false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true